Фото до матеріалу Ліквідація в Луганську Ліквідація в Луганську "народного міліціонера" Анащенко: ОБСЄ вказали на цікаву деталь

Сьогодні 5 лютого в терористичній "ЛНР" траур - на всіх "держустановах" псевдореспублікі приспущені "прапори", скасовані розважальні заходи.

Через добу після ліквідації так званого "начальника народної міліції" ЛНР "Олега Анащенко, з'явилася ще одна цікава деталь вчорашнього замаху на високопоставленого орка і його водія, який загинув разом з Анащенко при підриві машини.

У звіті ОБСЄ сказано, що терориста підірвали вибухівкою, потужність якої дорівнювала 4-5 кілограм.

Вибух, за даними спостерігачів Місії, вони почули в окупованому Луганську о 7:55 за київським часом.

"Коли патруль приїхав на місце НП по вул. Червонопрапорна, місце" теракту "(саме так окупанти назвали ліквідацію Анащенко, - ред), було щільно оточене. Там знаходилося близько 20 озброєних і неозброєних представників" ЛНР ", пожежні", - йдеться в звіті ОБСЄ.

Спостерігачі стверджують, що до моменту їх приїзду ні трупів, ні крові на асфальті, ні в самій машині вже не було, що теж навело на певні підозри. До того ж терористи не поспішали близько підпускати спостерігачів Місії безпосередньо до постраждалої від вибуху машині.

Можливо Анащенко ліквідували ще задовго до вибуху, а саме НП використовували як інсценування, щоб якось виправдати чергове усунення в Луганську неугодних теслярських людей.

"Ніяких тел і наявності крові в авто, або на території поруч, представники ОБСЄ не помітили", - йдеться в звіті.

Додамо, що Анащенко підірвали в авто в районі Мирного кварталу, з ним разом загинув і водій.

За матеріалами Диалог

Популярні матеріали