Фото до матеріалу Хіба могла людина з такими статками вчинити щось протиправне? Цікаво, чи напише Луценко про це на Facebook. Хіба могла людина з такими статками вчинити щось протиправне? Цікаво, чи напише Луценко про це на Facebook.

В березні Луценко хвалився на Facebook затриманням екс-голови ДУСі Ігоря Тарасюка.

Допис про вилучення у Тарасюка 1 млн євро та золотих злитків зайшов на ура: генпрокурор купався в променях слави. Тарасюку "шили" допомогу Януковичу у віджимі Межигір'я.

Аж ось кілька днів тому Печерський суд тишком-нишком, на прохання підлеглого Луценко, прокурора Торопчина, закрив справу проти Тарасюка та повернув все арештоване ̶ч̶е̶с̶н̶о̶ ̶з̶а̶р̶о̶б̶л̶е̶н̶е̶ майно.

Екс-завгоспу Ющенка повернули будинок в Конча-Заспі на 1000 квадратів, 4 ексклюзивних авто, зокрема Bentley Brooklands, Aston Martin та Porsсhe 911 Turbo S. Крім того, суд повернув Тарасюку пістолет Glock 19, 4 злитки золота, металічну шаблю та 2 ножі.

І справді, хіба могла людина з такими статками вчинити щось протиправне? Та ще й допомогти Януковичу!! Та ніколи в житті. Цікаво, чи напише Луценко про це на Facebook.

Центр Протидії Корупції

Рекомендуємо до перегляду: Лещенко про Ахметова та тарифи

 

Популярні матеріали